Často kladené dotazy (FAQ)

Přijíždíme vždy o něco dříve, příjezdy jsou uvedené v našich balíčcích (základní – o 30 minut dříve, pokročilý –  o 1 hodinu dříve). Na čase se lze domluvit individuálně.
Počet fotografií závisí na vybraném balíčku.

Základní: 100 – 150 fotografií
Pokročilý: 150 – 350 fotografií
Prémiový: 350 – 450 fotografií

Ano, všechny předané fotografie jsou upravené, oříznuté a neodevzdáme je, dokud nebudou perfektní.
Fotografie obdržíte zpravidla do 3 týdnů.
Fotografie předáváme osobně na flash disku zároveň s odkazem na fotografie v digitální podobě. Totéž platí u videa.
Ačkoliv jsme tým mladých lidí, máme za sebou 5 let zkušeností s focením svateb. Svatebním videům se věnujeme druhým rokem.
Nic podobného se nám doposud nestalo, ale v takovém případě za sebe vždy dodáme kvalitní náhradu – jsme tým několika fotografů a kameramanů. Samozřejmě doufáme, že se této situaci vyhneme.
Na focení pouze s novomanželi je ideální vymezit si z programu alespoň 40 – 60 min. Ideální je využít také naší fotobudku, která hosty mezitím zabaví.
Fotokoutek na svatbách? Minulost! S naším magickým boxem se pobaví nejen novomanželé, ale také svatebčané. Naše fotobudka během pár vteřin vyfotí a vytiskne profesionální fotografie v nejvyšší kvalitě. Pryč s dlouhým čekáním na fotografie, díky fotobudce si originální vzpomínku na jedinečný den odnesete ihned.
Asistent je pro fotografa velkým přínosem. Pomáhá s pózováním novomanželů nebo při společných fotkách. Fotografovi pomáhá také s technikou a vybavením. Díky tomu se fotograf může stoprocentně zaměřit na zachycení těch nejlepších okamžiků.
Využíváme techniku značky Canon a Panasonic (Canon 6D, Canon 5D mark II, Canon 70D, Lumix GH3, Lumix GH4) s profesionálními objektivy. Náš fotograf má vždy záložní fotoaparát, v případě, že by nás zradila technika.
Ano, nabízíme i dodatečný tisk fotografií. Snímky tiskneme profesionální termosublimační tiskárnou v kvalitě labu. Tiskneme zpravidla formáty 10×15 a 13×18. Není ovšem problém vytisknout i fotografie větších rozměrů.
Předsvatební schůzku doporučujeme – novomanželské fotografování bude díky předchozímu kontaktu příjemnější. Můžeme v klidu probrat vaši představu o fotografiích, domluvit se na časovém harmonogramu a dalších záležitostech.
Je to krátký sestřih nejlepších okamžiků, které byly natočeny. Tento shot je umístěn na našem YouTube kanálu a vy ho tak můžete sdílet mezi své přátele na sociálních sítích. Shot bude předán společně s dlouhým sestřihem v plné Full HD kvalitě.
Postprodukce je finální úprava videa. V této fázi se jednotlivé záběry stříhají, barevně upravují, doostřují a ladí, dokud nebudou perfektní. Více o postprodukci naleznete zde.
Ano, standardně předáváme video dlouhé 40 – 60 minut. Pokud si přejete delší sestřih, připlatíte 150 CZK za každých 5 minut navíc. Například za video dlouhé 75 – 79 minut připlatíte k původní ceně 450 CZK.
Výsledná dlouhá videa předáváme ve Full HD – 16:9 (1920×1080 px). Video shoty jsou také Full HD, avšak ve filmovém poměru stran 2,35:1. Standardní video formát, který od nás dostanete, je .mp4 s kompresí H264. V případě zájmu je možné se dohodnout na jiném formátu.
Sídlíme v Karlových Varech, naše působnost je ovšem o něco větší. Zaměřujeme se na Karlovarský kraj, Plzeň a Prahu. Není pro nás však problém přijet i jinam.
Přejít na ceník