Fotografie z maturitního plesu

Naši fotografové

Máme za sebou již spoustu plesů, svateb a akcí, proto víme jak vzácné chvilky zaznamenat. Důležité je načasování, správný úhel a místo. Fotografové z AG Production jsou vždy tam, kde mají být. Zachytí jak slzy dojetí při šerpování, tak okamžiky plné zábavy.

Profesionální kvalita

Zkušenost našich fotografů společně s profesionálním vybavením zajistí opravdovou kvalitu fotek. Investujeme nemalé prostředky do techniky právě proto, abyste dostali ten nejlepší možný výsledek z vašeho jedinečného maturitního plesu.

Zvládneme i tablo

Předzvěstí každého maturitního plesu bývá originální tablo. Vytvoříme tablo pro vaši třídu v jakémkoli tématu si přejete. Vyfotíme vás, fotky upravíme dle potřeb, navrhneme grafiku a zvládneme zajistit i tisk. Cena tabla se stanovuje individuálně v závislosti na náročnosti.
Přejít k videu

Maturitní video

Video na YouTube

Maturitní ples je plný neopakovatelných chvil a situací. Všechny tyto okamžiky v natočených materiálech pečlivě hledáme a komponujeme do krátkého video shotu. Nepředáme vám nudný a zdlouhavý sestřih, ale shot nabitý akcí, emocemi a zábavou. Atmosféru shotu podtrhne poutavá moderní hudba a vymazlený střih, nad kterým trávíme dlouhé hodiny.

Záznam celého plesu

Chcete-li se vrátit v čase a atmosféru maturitního plesu prožít znovu, stačí shlédnout sestřih celého večera. Zaznamenáme vše – příchod hostů, předtančení, šerpování, vystoupení a půlnoční překvapení. Takže pokud se chcete podívat na to, jak vám to slušelo v plesových šatech nebo naopak zjistit kdo zkazil taneční sestavu půlnočního překvapení, máte možnost.

Bez efektů ani ránu

Každé video z naší dílny prochází náročným procesem postprodukce. Není tomu jinak samozřejmě ani u videí z maturitních plesů. Jednotlivé záběry jsou barevně upravovány, doostřovány a laděny. Kromě akčního střihu do shotů přidáváme různé vizuální efekty a naopak u dlouhých sestřihů se snažíme o to, aby u výsledného videa nebyla znát jakákoli postprodukční úprava.
Přejít na ceník