Často kladené dotazy (FAQ)

Přijíždíme zpravidla minimálně 30 minut před začátkem plesu. Samozřejmě vždy je možná individuální domluva o jiném čase příjezdu.
Pořet fotek závisí na počtu fotografů a tříd, v případě vybrání balíčku s jedním fotografem obdržíte vice než 400 fotografií.
Ano, všechny předané fotografie jsou upravené, oříznuté a neodevzdáme je, dokud nebudou perfektní.
Fotografie obdržíte zpravidla do 14 dnů. Dlouhý sestřih z maturitního plesu včetně krátkého shotu obdržíte zpravidla do 30 dnů.
Fotografie předáváme osobně na flash disku zároveň s odkazem na fotografie v digitální podobě. Totéž platí u videa.
Ačkoliv jsme tým mladých lidí, máme za sebou 5 let zkušeností s focením svateb. Svatebním a plesovým videům se věnujeme druhým rokem.
Fotokoutek na plesech? Minulost! S naším magickým boxem se pobaví nejen maturanti, ale také rodiče a ostatní hosté. Naše fotobudka během pár vteřin vyfotí a vytiskne profesionální fotografie v nejvyšší kvalitě. Pryč s dlouhým čekáním na fotografie, díky fotobudce si originální vzpomínku na jedinečný den odnesete ihned.
Ano, fotíme i maturitní tablo od 130 CZK / osobu. Cena je vždy dle náročnosti a požadavků.
Využíváme profesionální techniku značky Canon a Panasonic (Canon 6D, Canon 5D mark II, Canon 70D, Lumix GH3, Lumix GH4) s profesionálními objektivy. Náš fotograf má vždy záložní fotoaparát, v případě, že by nás zradila technika.
Ano, nabízíme i dodatečný tisk fotografií. Snímky tiskneme profesionální termosublimační tiskárnou v kvalitě labu. Tiskneme zpravidla formáty 10×15 a 13×18. Není ovšem problém vytisknout i fotografie větších rozměrů.
Je to krátký sestřih nejlepších okamžiků, které byly natočeny. Tento shot je umístěn na našem YouTube kanálu a vy ho tak můžete sdílet mezi své přátele na sociálních sítích.
Postprodukce je finální úprava videa. V této fázi se jednotlivé záběry stříhají, barevně upravují, doostřují a ladí, dokud nebudou perfektní. Více o postprodukci naleznete zde.
Ano, pokud je např. předtančení či šerpovaní delší než předpokládáme, rozhodně ho z videa neodstraníme. Může se ale stát, že video delší než 60 min. předáme v nižším rozlišení 720p.
Výsledná dlouhá videa předáváme ve Full HD – 16:9 (1920×1080 px). Video shoty jsou také Full HD, avšak ve filmovém poměru stran 2,35:1. Standardní video formát, který od nás dostanete, je .mp4 s kompresí H264. V případě zájmu je možné se dohodnout na jiném formátu. Pokud je sestřih delší než 60 minut, může být předán v nižším rozlišení 720p.
Sídlíme v Karlových Varech, naše působnost je ovšem o něco větší. Zaměřujeme se na Karlovarský kraj, Plzeň a Prahu. Není pro nás však problém přijet i jinam.
Přejít na ceník